Освободиха от длъжност заместник областните управители Хасан Бекир и Марина Ташева

0

Със заповед на Министър-председателя Румен Радев от длъжността заместник областен управител са освободени Марина Ташева и Хасан Бекир.

Хасан Бекир и Марина Ташева изразиха благодарност към екипа на Областна администрация Хасково за съвместната работа и добрата организационно-техническа подготовка по провеждането на изборите.

Те благодариха за доброто сътрудничество и пожелаха успех на новото ръководство на администрацията.

Припомняме, че новият областен управител е Тодор Иванов – виж ТУК. Очаква се официално да бъдат назначени Виктор Марев и Олег Филев, като негови заместници.

Сподели

Оставете коментар

Предишна публикация:
ФСГ "Атанас Буров" изпрати 110 абитуриенти от 5 паралелки в деня на патронния си празник (ВИДЕО)
ФСГ “Атанас Буров” изпрати 110 абитуриенти от 5 паралелки в деня на патронния си празник (ВИДЕО)

ПГЛП "Райна Княгиня" изпрати абитуриентите си на тържествена церемония
ПГЛП “Райна Княгиня” изпрати абитуриентите си на тържествена церемония

Затвори