С тържествена церемония учениците от XII клас на ПГЛП „Райна Княгиня“ отбелязаха своя последен учебен ден.
Вълнуващото изпращане събра ученици, учители и родители. Емоционално обръщение към зрелостниците отправиха класните им ръководители, на което абитуриентите отговориха с още по-вълнуващо слово.
Отличени бяха изявени ученици, показали високи образователни резултати и защитавали достойно името на гимназията.



