15-годишен е пострадал в пътен инцидент в Хасково.
Снощи в 21,20 часа на детелината в жк“Орфей“ е реализиран инцидент с лек автомобил „Фолксваген“, шофиран от 37-годишна водачка от Румъния.
Жената не е спряла на пътен знак STOP и се е сблъскала с друг „Фолксваген“ с водач 50-годишен хасковлия. От удара е пострадал возещото се на задната седалка момче от областния град, което е прегледано и освободено за домашно лечение. Пробите са отрицателни. Съставен акт.