Водач употребил алкохол е без опасност за живота след катастрофа на пътя Хасково Димитровград.
На 9-ти в 7,30 часа по кръгово кръстовище се е движил 42-годишен от софийското село Драговищица с леката си кола „Киа“.
Той е излязъл от платното за движение и се е преобърнал в канавка.
Пристигналите на място пътни полицаи са констатирали с дрегер, че водачът шофира с наличие на 1,31 промила алкохол.
Настанен е за лечение в МБАЛ Хасково без опасност за живота. Заведено е бързо производство.