Подпийнал водач обърна колата си в канавка

0

Водач употребил алкохол е без опасност за живота след катастрофа на пътя Хасково Димитровград.

На 9-ти в 7,30 часа по кръгово кръстовище се е движил 42-годишен от софийското село Драговищица с леката си кола „Киа“.

Той е излязъл от платното за движение и се е преобърнал в канавка.

Пристигналите на място пътни полицаи са констатирали с дрегер, че водачът шофира с наличие на 1,31 промила алкохол.

Настанен е за лечение в МБАЛ Хасково без опасност за живота. Заведено е бързо производство.

Сподели

Оставете коментар

Предишна публикация:
Получаваме електронно известие за глоби на пътя
Спряха тираджия с дрога, още 4-ма пренощуваха в ареста

Ивайловградчанин с БМВ шофира с 1,96 промила алкохол
Ивайловградчанин с БМВ шофира с 1,96 промила алкохол

Затвори