Хасковлии взеха победата на стадион “Миньор”

0
Divel

Регионалното дерби завърши с победа на хасковлии ФК”Димитровград” – ФК”Саяна”/Хасково/ 0:1.

Единственият гол на стадион “Миньор” падна в 32 минута, дело на Свилен Щерев в полза на гостите. Мачът предложи здрави единоборства. Главният съдия от Пловдив Кристиян Колев имаше доста работа.

Старско

През второто полувреме показа три червени картона. Първо изгони вратаря на Саяна Тодор Малинов в 60 минута. Десет минути преди края на двубоя показа последователно два червени картона на Ален Иванов и Григор Георгиев от домакините. С трите точки хасковлии отново запазиха първото място в трета лига.