Водач е задържан при опит да подкупи служители на пътна полиция в сектор Пътна полиция при ОДМВР Хасково.
Вчера по обяд той оставил автомобила си „Ситроен“ на канала за технически преглед. Мъжът бил връщан няколко пъти от служителите, тъй като колата му била с 5 седалки, а по закон трябвало да е 7+1.
Водачът подхвърлил банкнота от 50 евро в багажника на колата, за да мине безпрепятствено техническата проверка. Последвало е задържането му до 24 часа по заведеното бързо производство.