Пътнически влак дерайлира преди Кърджали. Мотрисата е излязла извън релси между с.Мост и Кърджали на свечеряване.
Във влака са пътували само трима пътника, съобщиха от пресцентъра на БДЖ. Няма пострадали. Влакът е ударил камък, попаднал на релсите. Междугарието е затворено. Пътниците по линията Момчилград – Пловдив са свалени и от Кърджали са извозени до Димитровград. Предстои изясняване на случая.
