ВиК Хасково започна възстановяване на асфалтови настилки

0

ВиК Хасково започна възстановяване на асфалтови настилки, нарушени при отстраняването на аварии по водопроводната мрежа.

Запълването на дупките стартира при настъпване на подходящи метеорологични условия. За последните два месеца са положени над 96 тона асфалт. Възстановени са близо 700 кв.м нарушени настилки.

Ремонтната група запълни дупки по улиците в Хасково, Димитровград и Симеоновград.

Строително-ремонтните работи ще продължават и в следващите дни.

Сподели

Оставете коментар

Предишна публикация:
Хасковлии извиха първото хоро на "Китна Тракия"
Хасковлии извиха първото хоро на “Китна Тракия”

Хасково се влючва в кампания за недоносените бебета
Хасково се влючва в кампания за недоносените бебета

Затвори