Трима с наркотици пренощуваха в ареста

0

В управленията в Хасково и Свиленград са били задържани трима, държали дрога.

В ареста на областния град е бил 39-годишен, спрян за проверка с „Форд“-а си. В авто аптечката полицаите са открили сгъвка със суха зелена листна маса с мирис на марихуана с тегло 5 грама. Заведено е бързо производство.

В свиленградския арест са пренощували двама на 43 години от Ивайловград и на 50 години от Свиленград. При полицейска проверка в първия са намерени 12,80 грама марихуана, а във втория – грам от същата дрога.

Познайниците на полицията са били задържани по образувано досъдебно производство.

Сподели

Оставете коментар

Предишна публикация:
Иззеха 600 литра ракия, 100 литра спирт и 200 литра дизел от гараж на 50-годишен мъж
Иззеха 600 литра ракия, 100 литра спирт и 200 литра дизел от гараж на 50-годишен мъж

Победителите Теодор и Марин с 47,5 кг улов на язовира край Горски извор(ВИДЕО)
Организират съревнование по риболов на шаран на язовира в Горски извор

Затвори