ФК “Свиленград” излиза на първа тренировка за зимната си подготовка на 6 януари. Новото попълнение засега е само дошлият от Хасково Митко Плахов.
5 контроли ще изиграе тима от граничния град. На собствената си база в Свиленград ще протече изцяло подготовката за пролетния сезон.
“Имаме добър отбор и се надявам до края на първенството да сме в челните три места. По възможност ще търсим още по един играч на всички линии, за да сме още повече боеспособни на терена”, заяви треньорът Таско Попов.
Първата контрола е на 18 януари, следва на 25 януари тристранен турнир с отборите на Димитровград и ЦСКА II. На 1 февруари ще играят с Милево(Пловдив) и седем дни по-късно със Загорец(Нова Загора).