Старско отстъпи от Хеброс с 1:2

0
Divel

В първия ден след ремонта на стадион “Хасково” се изигра мач от четвърта лига между ФК”Старско” и ФК”Хеброс” 1:2.

Капитанът на домакините Румен Гаргов изведе отбора с нови оранжево-бели екипи. След 20 минути игра гостите реализираха първото попадение на Ямача. В края на полувремето резултатът бе изравнен.

Старско

През второто полувреме професионалният съдия от Кърджали Димитър Андреев свири две дузпи за харманлийци. Първата я изтърваха, но при втората не сгрешиха и отбелязаха във вратата на Вълчо Димитров, който фаулира играч на Хеброс в наказателното поле. Така трите точки отидоха в актива на Харманли.

По трибуните на стадиона се говореше на висок тон от дошлите да наблюдават мача как така се разрешава на едни да играят на официалния стадион, а на други не. Видимо зачимяването на терена е на части, като една четвърт от площа му все още е жълта и има нужда от подобрение.