Скерлев класира отбора на Съединение напред за Купа България

0

С гол в последната минута Иван Скерлев донесе победата на Гигант(Съединение) срещу Добружа(Добрич) с 2:1.

Железният бранител вкара победното попадение в 90 минута и класира напред отбора в надпреватара на Купа България.

Старско

Изиграха се 15 двубоя от 1/32-финалите на Sesame Купа на България, като шест аматьорски отбора продължиха напред. Два отбора са от трета югоизточна лига Розова долина(Казанлък) и Гигант(Съединение), където играе и отбора от Хасково. Вчера Саяна(Хасково) отпадна от Дунав(Русе) с 1:2 на Ямача.

Двубоите бяха в една среща като третодивизионните домакинстваха. На 1/16-финалите се включват и тимовете от първа лига.

Бившия национал Иван Скерлев от тази година направи и първи стъпки, като треньор на деца в родния Хасково.