Саяна загуби от Загорец с 0:2

0

ФК”Саяна”(Хасково) падна от Загорец(Нова Загора) с 0:2 в последната си контрола през зимната подготовка. Още в 5 минута Васил Колев не успя да открие резултата, като остана сам срещу вратаря на гостите.

Полеви играч на Загорец с атрактивна задна ножица откри резултатът три минути преди края на първото полувреме. На почивката треньорът на Саяна Живко Желев предприе 6 смени. Второто полувреме гостите покачиха резултата за крайният резултат 0:2.

На 10 февруари е регионалното дерби между Саяна и Димитровград на Ямача. Това е областен финал за купата на аматьорската лига. Следващата седмица на хасковлии и предстои важно гостуване от първия пролетен кръг на Атлетик(Куклен).

Сподели

Оставете Коментар

Предишна публикация:
Земеделци в готовност за национален протест на 6 февруари

Шест медала за хасковските бадминтонисти в първия ден от турнира „Братя Касабян“ (ВИДЕО)