Саяна посече Секирово на Ямача

0

Отборът на “Саяна” (Хасково) записа разгромен успех с 4:0 над гостуващия “Секирово” (Раковски) в среща от междинния 27-и кръг на Югоизточната Трета Лига.

На почивката резултат беше 0:0. Домакините се развихриха през втората част и вкараха 4 безответни попадения. Разписаха се Ахмед Осман, Милен Танев, Васил Колев, а Георги Юлиянов оформи крайния резултат с точен изстрел в 89-ата минута.

Припомняме, че в предишния кръг хасковлии взеха 3 точки и от гостуването си в Сливен – виж ТУК.

В друга среща, играна днес, отборът на “Димитровград” загуби гостуването си на “Сокол” (Марково).

Следващото изпитание за момчетата на старши треньора Живко Желев е гостуване на състава на “Гигант” (Съединение) на 6 април, събота, от 17:00 часа. По същото време “Димитровград” ще е домакин на “Родопа” (Смолян).

В класирането лидер продължава да бъде “Спартак” (Пловдив) със 68 точки. Втори са “Несебър” със 66, толкова има и “Саяна”. Съставът на “Гигант” е четвърти с 56, а димитровградчани са пети с 45, колкото има и шестия “Загорец” (Нова Загора)