Саяна остават втори в трета лига

0

Саяна(Хасково) победиха Атлетик(Куклен) с 4:1 в последния си домакински мач на Ямача пред 100-на фена.

През първото полувреме Димитър Димитров – Конъра отбеляза хеттрик – три безответни гола. Гостите от Куклен върнаха едно попадение в 50 минута. В ответната атака Спас Милушев покачи резултата и вкара четвърти гол. Саяна ще завърши на второ място дори и да загуби последния си мач.

Старско

Така момчетата на Живко Желев ще се надяват някои от професионалистите да не могат да покрият критериите за участие, за да могат да се възползват. Новото първенство във втора лига ще бъдат с два отбора по-малко 18. Последният мач на хасковлии е на 28 май срещу новака в Б група Левски от Крумовград.

Оставете Коментар

Предишна публикация:
Квартал “Хисаря” на протест, искат улица(видео)
Аз съм българче, не обичам

Официално откриха "Младост", Левски първи на турнира "Богомил Попов"(ВИДЕО+СНИМКИ)
Официално откриха “Младост”, Левски първи на турнира “Богомил Попов”(ВИДЕО+СНИМКИ)