Саяна Хасково разби Карнобат на Ямача

0

Саяна Хасково разби Карнобат на Ямача в мач от 21-ия кръг на Югоизточната Трета Лига.

Момчетата на старши треньора Живко Желев записаха изразителна победа с 4:0 над гостуващия тим на “Карнобат”. Точен за хасковлии в 40-а минута беше капитанът на тима Илиян Марчев след центриране от корнер.

Резултатът беше удвоен от голмайстора на “Саяна” Ахмед Осман в 60-ата минута. Пет минути по-късно Христо Стоянов направи резултата класически. Последния гол за домакините заби Милен Танев в 71-ата минута на срещата.

В следващия кръг на 2 март от 15:00 часа „Саяна Хасково“ гостува на „Розова долина“ (Казанлък).

Утре, 25 февруари, “Димитровград” гостува на „Спартак“ (Пловдив).

Сподели

Оставете Коментар

Предишна публикация:
Божидар Саръбоюков от Харманли с първа титла при мъжете
Божидар Саръбоюков ще участва на Световното по лека атлетика в зала

Балканската тенис лига създадена от Йордан Йорданов с близо 400 турнира за 3 години