Дама, управляваща Фолксваген Поло, подпря БМВ и го прати в огражденията.
Жената с руса коса предприема маневра за изпреварване и не вижда отзад движещата се зелена кола. Закачат се странично, а шофьорът на бавареца кривва вляво и помита две оградни съоръжения.
Водачката на полото заяви, че пред нея имало такси, което е намалило скоростта и затова предприела маневра, но не видяла отзад БМВ-то.
Инцидентът стана сутринта в 8 часа на оживения булевард “Васил Левски” на кръстовището под АГО. Няма пострадали, а едното платно бе за кратко затворено.



