Петко Ганев футболист на мача във Враца

0
Divel

Хасковлията Петко Ганев спечели приза играч на мача на Ботев/Враца/ – Арда/Кърджали/ 3:1.

Феновете гласуваха онлайн в първия мач от 22 кръг на Ефбетлига за отлично игралия защитник. При резултат 1:1 Ганев отбеляза втория гол за врачани в 27 минута. След центриране, бранителят се включи в атаката на зелените и заби топката във вратата на Арда.

Старско

Така, с близо една трета от гласувалите, заслужено спечели шампанското след края на мача. Другият хасковлия в Ботев – Влади Узунов, започна титуляр, но бе сменен в 63 минута. Треньорът на гостуващия отбор Стамен Белчев коментира, че победата за Ботев (Враца) е заслужена.

ЦСКА на Гриша Ганчев само може да съжалява, че не привлече талантливия бранител Петко Ганев в състава си тази зима.