Общинският съвет в Димитровград избра 11 комисии

0

Общинският съвет в Димитровград утвърди броя и наименованието на постоянните си комисии и избра съставите им на извънредно заседание днес. Сесията продължи повече от час заради многото предложения за промени, част от които не бяха приети, а съставът на всяка от комисиите бе разглеждан и гласуван отделно.

4 бяха утвърдените промени спрямо първоначалното предложение в докладната на председателя Гергана Кръстева за съставите на 11-те комисии.

Иван Евлогиев отказа мястото на секретар в комисията по култура, което ще заеме Митко Желязков. От секретарската позиция в Комисията по пазари и тържища се отказа и Валентина Кунева, като за него бе избран Божидар Узунов. Предложената за секретар на Комисията по европейски програми Антония Филева стана председател, а секретарското място зае първоначално предложения за председателското Божидар Петков. Председател на комисията по образование ще е Валентин Христов, като първоначално за позицията бе предложена Красимира Илиева.

Съставът на постоянните комисии:
І. ПК „ИКОНОМИЧЕСКА ПОЛИТИКА И БЮДЖЕТ“
Председател: Мартин Колев (Алтернативата на гражданите)
Секретар: Валентин Христов (ГЕРБ)
Членове: Гроздан Грозев, Георги Чанков, Божидар Петков, Божидар Узунов (ГЕРБ), Деян Димов (ПП-ДБ)

ІІ. ПК „ТСУ, СТРОИТЕЛСТВО И КОМУНАЛНИ ДЕЙНОСТИ“
Председател: Кирчо Кирев (ГЕРБ)
Секретар: Добринка Димитрова (ГЕРБ)
Членовe: Димитър Витанов, Атанаска Иванова (ГЕРБ), Деян Димов (ПП-ДБ), Стоян Тюйлиев (Левицата) и Габриела Бушева (Алтернативата на гражданите)

ІІІ. ПК „ЗДРАВЕОПАЗВАНЕ И СОЦИАЛНИ ДЕЙНОСТИ“
Председател: Георги Чанков (ГЕРБ)
Секретар: Пламен Панев (БСП)
Членове: Светослав Господинов (ПП-ДБ), Донка Атанасова (Левицата), Елена Иванова , Антония Филева (Алтернативата на гражданите), Атанас Ангелов (Възраждане)

ІV. ПК „КУЛТУРА, ВЕРОИЗПОВЕДАНИЯ И СРЕДСТВА ЗА МАСОВА ИНФОРМАЦИЯ“
Председател: Гроздан Грозев (ГЕРБ)
Секретар: Митко Желязков (ГЕРБ)
Членове: Атанаска Иванова, Димитър Витанов (ГЕРБ), Иван Евлогиев, Снежана Ангелова (Алтернативата на гражданите), Виолета Желева (БСП)

V. ПК „АГРАРНА ПОЛИТИКА И ЗЕМЕДЕЛИЕ“
Председател: Венета Стоянова (Възраждане)
Секретар: Димитър Витанов (ГЕРБ)
Членове: Атанаска Иванова, Гроздан Грозев (ГЕРБ), Светослав Господинов (ПП-ДБ), Сашо Спасов (БСП), Стефан Димитров (Алтернативата на гражданите)

VІ. ПК „ТЪРГОВИЯ, ОБЩИНСКИ ПАЗАРИ И ТЪРЖИЩА“
Председател: Сашо Спасов (БСП)
Секретар: Божидар Узунов (ГЕРБ)
Членове: Валентина Кунева (Алтернативата на гражданите), Кирчо Кирев, Красимира Илиева (ГЕРБ), Калоян Добрев (ПП-ДБ), Стоян Тюйлиев (Левицата)

VІІ. ПК „ТРАНСПОРТ И СЪОБЩЕНИЯ“
Председател: Пламен Панев (БСП)
Секретар: Габриела Бушева (Алтернативата на гражданите)
Членове: Божидар Узунов, Галина Чингарова, Добринка Димитрова (ГЕРБ), Светослав Господинов (ПП-ДБ), Мартин Колев (Алтернативата на гражданите)

VІІІ. ПК „ЕВРОПЕЙСКИ ПРОГРАМИ И ОПАЗВАНЕ НА ОКОЛНАТА СРЕДА И ВОДИТЕ“
Председател: Антония Филева (Алтернативата на гражданите)
Секретар: Божидар Петков (ГЕРБ)
Членове: Добринка Димитрова, Георги Чанков, Георги Георгиев (ГЕРБ), Елена Иванова (Алтернативата на гражданите),Донка Атанасова (Левицата)

ІX. ПК „ОБРАЗОВАНИЕ, МЛАДЕЖ И СПОРТ“
Председател: Валентин Христов (ГЕРБ)
Секретар: Виолета Желева (БСП)
Членове: Красмира Илиева, Георги Георгиев (ГЕРБ), Полина Никитова, Калоян Добрев, Деян Димов (ПП-ДБ), Снежана Ангелова (Алтернативата на гражданите), Венета Колева Стоянова (Възраждане)

ПК „ЗАКОННОСТ И ОБЩЕСТВЕН РЕД“
Председател: Галина Чингарова (ГЕРБ)
Секретар: Антония Филева (Алтернативата на гражданите)
Членове: Валентин Христов, Кирчо Кирев, Митко Желязков (ГЕРБ), Атанас Ангелов (Възраждане), Габриела Бушева (Алтернативата на гражданите)

XІ. ПК”КОМИСИЯ ЗА ПРОТИВОДЕЙСТВИЕ НА КОРУПЦИЯТА И ЗА ОТНЕМАНЕ НА НЕЗАКОННО ПРИДОБИТО ИМУЩЕСТВО“
Председател: Гергана Кръстева (ГЕРБ)
Секретар: Галина Чингарова (ГЕРБ)
Членове: Валентина Кунева (Алтернативата на гражданите), Митко Желязков, Божидар Петков, Георги Георгиев (ГЕРБ), Полина Никитова (ПП-ДБ)

Сподели

Оставете Коментар

Предишна публикация:
Сестри Стоеви шампионки във Франция
Сестри Стоеви са на полуфинал в Дъблин

Второ ПТП в деня на акция "Зима"(ВИДЕО)
АПИ: Водачите готови за зимни условия, времето се влошава

Затвори