Момичетата на “Виолена” със злато от държавното

0

Състезателките на “Клуб по аеробика Виолена”, спечелиха златни медали на провелото се държавно отборно първенство за мъже и жени.

16-ото издание на държавния шампионат се състоя през изминалия уикенд в Пловдив. Възпитаничките на “Виолена” – Лиляна Димитрова, Стела Божинова, Никол Стоименова, Мария Калайджиева и Симона Иванова, станаха шампионки при момичетата отборно.

Хасковлийките бяха безапелационни и спечелиха заслужено отличието в конкуренция от 9 спортни клуба от цялата страна и над 40 участници, горди са от клуба по аеробика.

В края на миналия месец, на провелата се Световна Купа по Спортна Аеробика в Япония, злато са завоювали Тихомир Баротев, заедно с Борислава Иванова и Антонио Папазов.