Мъри няма спирка – поредна победа за Гьозтепе

0

Мъри няма спирка – поредна победа за Гьозтепе.

Отборът на Гьозтепе, воден от хасковлията Станимир Стоилов – Мъри, записа поредната си победа в турската втора дивизия.

Отборът от Измир победи с 2:0 като гост Бандърмаспор в мач от 22-ия кръг на надпреварата. Успехът дойде през втората част, като Ялчин Каян откри резултата в 64-ата минута, а малко преди края на мача Ромуло удвои и така подпечата успеха на Стоилов и компания.

С победата си днес Гьозтепе продължава битката с Коджаелиспор за втората позиция, която дава право на директна промоция в Сюперлиг. Към момента измирлии са 45 точки, а съставът от Коджаели е с три по-малко, но и мач в аванс. Лидер е Еюпспор с 49. Днешният съперник на Гьозтепе пък остава седми с 33 точки.