Лудогорец взе минимална победа над Хасково

0
Divel

Хасково загуби от Лудогорец с 1:2 в мач от елитната А група до 15-годишна възраст.

Мачът не започна добре за хасковлии, които получиха гол още в 8 минута. Емил Панов от гостите шутира почти от центъра на игрището и топката се озова във вратата на домакините. В средата на второто полувреме разградчани отбелязаха втори гол, като този път се разписа Николай Георгиев.

Старско

Пет минути преди края отлично игралият Георги Кинев се отскубна от зелената защита и вкара гол за червено-белите. След попадението възпитаниците на Драго Топалов се вдигнаха на щурм, но не успяха да стигнат до изравняване на резултата.

“Въпреки загубата съм доволен от момчетата”, коментира Топалов след мача. Над 400 привърженици на футбола в Града на Богородица изгледаха интересния двубой на стадион Хасково. На вратата на Лудогорец бе хасковският талант Умут Хабил, който е и национал на България до 16 години.