Георги Милев се сби с тъч рефера на двубоя Хасково – Родопи 3:0.
Хасковлията, пазещ на вратата на отбора от Смолян, налетя с ритници към страничния съдия от Стара Загора. Екшънът с дърпане завърши за кратко след намесата на главния съдия Димитър Жеков.
Милев имаше претенции за отсъждане на тъч рефера за първия гол още в 10 минута на двубоя. Биячът бе изгонен веднага с директен червен картон и по правилника на БФС го грози наказание месеци извън футбола.
През второто полувреме червено-белите отбелязаха още два гола за класическия резултат.
Преди този двубой стана ясно, че ръководството на ОФК “Хасково” е отстранило от тима тарана Юли Шекеров. Хасковлии гостуват на Левски (Карлово) в последния двубой на сезон 2025/26.




