Хасковлии разгромиха Първомай със 7:0

0

При 36 градуса в 18:15 часа започна последната контрола на ФК”Саяна”(Хасково) с ФК”Бориславци”(Първомай).

Двубоят на Ямача стартира без предварително заявено официално представяне на футболистите на Саяна за новия сезон. Бързи три гола паднаха във вратата на гостите до първото прекъсване за вода в 20 минута. До края на първото полувреме падна още един гол в полза на червено-белите.

През второто полувреме паднаха още три гола във вратата на първомайци за разгромното 7:0. Новият наставник на Борислав Господин Мирчев не успя да се противопостави на хасковлии, които играха за първи път с новите екипи, приличащи на монегаските от френския колос. Мениджърът Живко Желев сподели пред xnews.bg, че има горчивина от неуспеха за професионалния футбол, но гледа оптимистично и през новия сезон ще играят за победа във всеки мач. Първата среща от новия сезон е гостуване в Асеновград на 6 август от 18:30 часа.