Хасковлии подновиха сезона с победа срещу баските

0

Хасковлии подновиха сезона с победа срещу баските от Куклен.

Отборът на Саяна Хасково постигна победа с 0:2 при гостуването си на Атлетик Куклен в мач от 20-ия кръг на Югоизточната Трета Лига. Двубоят беше първи за Саяна от пролетния дял в третия ешелон на футбола у нас.

Успехът за хасковлии донесоха Бейсим Бейсим с гол в 39-ата минута и Ангел Колев с попадение в 70-ата минута. “Накъсан и напрегнат двубой с доста жълти и един червен картон за Куклен” – коментира за Xnews.bg след срещата президентът на Саяна – Дечо Корчев.

Отборът на Димитровград също поднови първенството с победа. Жълто-сините се наложиха над Асеновец с 2:0, благодарение на голове на Филип Сантов и Христо Христов.

На 24 февруари от 14:00 часа Саяна ще приеме отбора на Карнобат, а димитровградчани гостуват на Спартак Пловдив на 25-и февруари.