Григор Димитров изрази любовта си към най-вдъхновяващата жена в живота му – неговата майка Мария. По случай Деня на жената – 8 март, Tennis TV попита големите звезди в Тура коя е представителката на женския пол, която им дава най-много сили.
„Майка ми, със сигурност. Тя е единствена на света, единствена. Защо ме вдъхновява? Вдъхновява ме много, защото съм я опознал през целия си живот. Никога не съм я виждал да преминава през смяна на настроенията или нещо такова. Тя винаги е толкова силна – може би всички майки са такива“, сподели Григор.
„Толкова е страхотно да имам някого, когото просто мога да нарека „мама“. Не само можеш да се облегнеш на такъв човек, но той е и твой приятел“, каза първата ни ракета.