Горски извор е във В група/ВИДЕО/

0
Divel

ФК “Извор”/Горски извор/ записа славна страница в историята на клуба след победа над “Асеновец”/Асеновград/ с 4:1.

Отборът от димтровградското село е новият участник в трета югоизточна лига. Баражът се изигра на неутрален терен в Първомай. В 27 минута асеновградчани откриха резултата. Това сякаш мотивира момчетата на старши треньора Живко Желев, които до края на мача взеха тотален превес.

Старско

Две минути преди края на първото полувреме капитанът Недялко Хубенов възстанови равенството. Новото попълнение на Извор Христо Димитров вкара втори гол. След него дойде ред на Митко Плахов да прати топката във вратата на Асеновец за трети път.

Бай Недял, както обичат да го наричат феновете, сложи край на спора в този мач с негов втори гол за крайния резултат 4:1. Първият кръг на 8 август футболистите от Горски извор ще гостуват на “Загорец”/Нова Загора/.