Отборът на ФК Хасково започна с разгромна победа баражите за влизане в Югоизточната Трега Лига.
Червено-белите се наложиха с резултат 6:1 срещу отбора на “Вихър” от Злагоград. Срещата се игра на стадион “Хасан Семерджи” в Момчилград. Головете за Хасково отбелязаха Наско Милев – 2 гола, Христо Димитров – 2 гола, Данчо Желев, а третото попадение беше автогол след центриране на капитана Павел Кочев.
На 7 юни ФК Хасково продължава баражите срещу отбора на Крумовград – виж ТУК.
