Ернан Ангелов, син на синята легенда Емил Ангелов-Бабангида, отбеляза гол при победата на България U17 с 5:0 в европейска квалификация срещу връстниците им от Сан Марино.
Попаденията за „лъвчетата“ реализираха Ангелов във 2-ата, Грозданов в 27-ата и 32-ата и Попов в 41-ата и 57-ата минута. Момчетата на Светослав Петров доминираха над съперника по време на целия двубой, реализираха множество положения и можеха да реализират още няколко гола.
Така България завърши на трето място в групата си само на точка зад Швейцария след квалификационния кръг от срещи с една победа (5:0 над Сан Марино), едно равенство (1:1 с Швейцария) и една загуба (0:1 от Словакия), при голова разлика 6:2.
Българският тим не успя да се класира за елитен кръг, където ще играят първите два отбора в групата Словакия и Швейцария.
България и Сан Марино отиват във втори кръг на т. нар. Лига В. Отборите от Лига В ще играят в система от плейофи за изкачване в Лига А за момента, в който ще бъдат 19-годишни след две години.