Дунав потопи хасковлии на Ямача

0

Саяна(Хасково) загуби от Дунав(Русе) с 1:2. Двубоят бе от предварителен кръг на Купа България.

10 минути след първия съдийски сигнал русенци откриха резултата след бърза контраатака. Хасковлии отвърнаха с няколко по- опасни атаки. Вълчан Чанев в края на полувремето засече с воле топката, която премина опасно над напречната греда на противника.

Старско

В средата на второто полувреме Атанас Кръстев центрира от ляво към Димитър Алексиев, който с глава прати топката във вратата на гостите. Опитният Мирослав Будинов в 83-та минута отбеляза победния гол за драконите.

Миналата година Дунав (Русе) победи Саяна (Хасково) с 2:0 и се класира за финала на турнира за купата на Аматьорската футболна лига. Близо 200 привърженици изгледаха мача на Ямача. Домакинският двубой на червено-белите от първенството за трета лига тази неделя с Розова долина(Казанлък) е отложен.