Димитровград биха Загорец, хасковлии с класика в Зарата

0

Димитровград се наложи над Загорец с 2:1 на стадион “Миньор”.

Филип Сантов откри резулатата в 42 минута. В началото на вотрата част Загорец изравниха. Победният гол за домакините падна в 74 минута, дело на Димитър Алексиев, точен от бялата точка.

Хасковлии записаха класическа победа срещу Берое II. Ахмед Осман откри резултата за хасковлии на спортната база на Берое. Още два гола до края на полувремето отбеляза Ангел Костов за Саяна. На почивката червено-белите се оттеглиха с класически резултат срещу Берое II. През втората част се запази резултатът Берое II – Саяна 0:3.