Арда завъртя хикс в първата си контрола на турска земя

0

Отборът на АРДА завърши наравно 1:1 срещу сръбския Раднички Ниш, в първата си контрола на турска земя.

Единственото попадение за възпитаниците на Александър Тунчев реализира Тонислав Йорданов, който бе точен в 35-ата минута. Нападателят се възползва от грешка на защитник, открадна топката и без проблем се разписа. През второто полувреме в 65-ата минута тимът на Раднички стигна до изравнителен гол. Следващата контрола на АРДА е на 2 февруари срещу Висла Краков.

Вчера стана ясно, че защитникът  Умар Сако ще играе под наем в руския елитен ФК Ростов. Той е преминал успешно медицинските прегледи, след което двете страни се споразумяха Сако да играе във ФК Ростов до лятото, с опция след това за закупуване. Така Сако става поредният играч на АРДА, който преминава в чуждестранен клуб.