46-годишен е задържан за палеж на автомобил в Хасково.
В хода на оперативно-издирвателните действия, хасковските криминалисти са установили, че мъжът е съпричастен към палежа на лек автомобил на свой съсед. Колата била паркирана на улица „Хан Кардам“ в квартал „Болярово“.
През нощта той я подпалил, заради вражда помежду им и до идването на огнеборците, „Ауди“-то изгоряло напълно. След задържането му, хасковлията признал действията си и описал механизма на извършването им.