46-годишен драснал клечката на комшийско Ауди

0

46-годишен е задържан за палеж на автомобил в Хасково.

В хода на оперативно-издирвателните действия, хасковските криминалисти са установили, че мъжът е съпричастен към палежа на лек автомобил на свой съсед. Колата била паркирана на улица „Хан Кардам“ в квартал „Болярово“.

През нощта той я подпалил, заради вражда помежду им и до идването на огнеборците, „Ауди“-то изгоряло напълно. След задържането му, хасковлията признал действията си и описал механизма на извършването им.

Сподели

Оставете коментар

Предишна публикация:
Свиленградчанин е сред новите попълнения на Студентския съвет на Алма Матер
Свиленградчанин е сред новите попълнения на Студентския съвет на Алма Матер

5 нови случая на COVID-19 в Хасковско, сред тях и медицински персонал
Нов антирекорд от 177 новозаразени с COVID-19, 5-ма починаха

Затвори