Зрелостниците от ПГДС “Цар Иван Асен втори” празнуват тази вечер своя бал. В парк Кенана се събраха стотици техни близки и приятели, за да ги изпратят в тържествената вечер.
126 абитуриенти от 5 паралелки дефилираха по червения килим, предвождани от своя директор Маргарита Топалова. Сред тях е и мис Хасково Яница Борисова от 12 Б клас.
Празненството за завършването продължава в ресторант Фантазия с водещия Тео и DJ Краси Белев. Тази година баловете преминават под мотото „в .BG е модерно.
Xnews.bg е официален медиен партньор на “Балове 2026”, организирани от Event NewLive.
Баловете в Хасково продължават утре с абитуриентите от ЕГ „Проф. д-р Асен Златаров“ и ФСГ “Атанас Буров”, а на 25 май – ПМГ „Акад. Боян Петканчин“.








