Шахматен клуб “Ивайловград” се завърна с три медала

0

Шахматен клуб “Ивайловград” с треньор Мариан Араджиев взе три медала от силния турнир “Свобода” в гр. Раднево.

Ралица Павлова и Марина Атанасова завоюваха медали при момичетата до 14 г., въпреки че все още са само на 11 г. Ралица поднесе приятна изненада и се класира 2-ра, а Марина остана на трета позиция с точков актив 4,5/7. Нели Георгиева загуби шампионската партия и се задоволи с бронзов медал. На турнира дебютира най-малкият участник Виторио Тонев на 6 годинки. При децата до 8г. много добро участие направиха София Ламбова(3/7) и Тодор Кондакчиев(4/7).

Останалите от отбора на Ивайловград изиграха достойни партии – Иван П. Иванов (4/7), Атанас Павлов (4/7), Стефани Чакърова (4/7), Стефан Деликостов (3,5/7), Ивона Кинева (3,5/7), Огняна Бургоджиева (3,5/7), Милица Георгиева (3/7) и Даниел Моллов (3/7). 123 шахматиста взеха участие в националното състезание, провело се през уикенда.

Оставете Коментар

Предишна публикация:
Преглеждат безплатно за туберколоза

Папа Франциск
Стартира официалната интернет страница за посещението на папа Франциск в България