Хасков загуби от Арда

0

Хасково загуби първата си контрола от новака в първа лига Арда с 1:3.

Двубоят започна в 18:45 на стадиона в Момчилград при високи температури и лежерно първо полувреме. Кърджалийци, водени от хасковлията Стамен Белчев, имаха повече възможности за гол, но така и не падна през първите 45 минути. Две минути след подновяването на игра небесносините откриха резултата. В 76 минута пък автогол си вкара защитникът на Хасково Деян Чакъров в собствената си врата. Пет минути по-късно Дамян Чаушев заби гол във вратата на Арда.

Новото попълнение на червено-белите Христо Капитанов се включи добре при контра атака, но до изравняване не се стигна. В 87 минута кърджалийци затвориха мача с трети гол за крайното Арда – Хасково 3:1.

Следващата контрола от лятната подготовка на момчетата на Емо Ангелов-Бабангида е в Казанлък срещу Розова долина в събота/06.07.2019г./.