Хасково удари Куклен с 1:0

0

Хасково победи Атлетик/Куклен/ с 1:0 в успорван двубой.

В герой на мача се превърна Емрах Юсуф. Срещата започна двуостро като първото по-сериозно положение бе пред вратата на Атлетик в средата на първото полувреме, но нулите на светлинното табло на Ямача се запазиха. Гостите от село Куклен започнаха да лежат по терена и често да реплекират главния съдия Христо Панайотов.

През второто полувреме влезе Емрах Юсуф, който замени Андрей Атанасов-Хищника и се оказа златната резерва. В 80 минута след дълъг пас на Сонер Полат именно Емрах засече топката и отбеляза победния гол за червено-белите. От радост си свали фланелката, което му донесе втори жълт и респективно червен картон. Кукленци за пореден път се нахвърлиха върху съдията, но този път и те видяха червения цвят за играча с номер 5. Така Хасково победи Атлетик/Куклен/ с 1:0, един отбор уж с претенции, но доста неоснователни футболни аргументи.