Хасково изтърва акулите

0

Хасково изпусна да бие Черноморец/Бургас/ в интригуващ двубой и завърши наравно 1:1.

През първото полувреме се получи здрав сблъсък, но до гол не се стигна. Отлични спасявания направи за втори пореден мач вратаря на червено-белите Димитър Стамболийски. След почивката домакините започнаха офанзивно и в 61 минута Ален Иванов заби топката във вратата на Черноморец.

Две минути разделиха момчетата на мениджъра Емо Ангелов от победата над акулите от Бургас. В 88 минута настъпи разбъркване пред вратата на Стамболийски и играч на бургазлии вкара гол за крайното 1:1. “Здрав мач се получи, можехме да бием, малко не ни достигна за трите точки, коментира Бабангида.

Въпреки равенството, след края на мача, дошлите близо 300 фенове ръкопляскаха за мъжката игра на футболистите на Хасково, които гостуват следващия кръг на Сокол/Марково/.