Хасково започва с гостуване на Ямбол

0

ФК „Хасково“ започва на 3 август с гостуване на новака в трета лига Ямбол.

В следващия кръг на 10.08.2019г. ще се изиграе първият домакински мач срещу коравия съперник от „Загорец“/Нова Загора/. Първото междуградско дерби между Хасково и Димитровград пък е в четвърти кръг /24.08.2019г./ на Ямача. Свиленград гостуват след два кръга, така другото областно дерби е на 7 септември.

Представянето на отбора ще бъде в събота/20.07.2019г./ от 18:30 часа на стадион „Хасково“ преди контролата срещу Родопа/Смолян/.

Вижте цялата програма за есенния полусезон на югоизточна трета лига 2019/20г.

I кръг

3 август 2019 г., събота, 18:00 ч:
Ямбол 1915 (Ямбол) – Хасково 1957 (Хасково)
Загорец (Нова Загора) – Розова долина (Казанлък) –
Атлетик (Куклен) – Созопол (Созопол) –
Димитровград 1947 (Дмгр) – Борислав 2009 (Първомай) –
Несебър (Несебър) – Марица 1921 (Пловдив) –
Свиленград 1921 (Свиленград) – Родопа Смолян (Смолян) –
Карнобат (Карнобат) – Миньор (Раднево) –
Сокол (Марково) – Черноморец 1919 (Бургас) –
4 август 2019 г., неделя, 18:00 ч:
Левски (Карлово) – Гигант (Съединение) –

II кръг

10 август 2019 г., събота, 18:00 ч:
Гигант (Съединение) – Черноморец 1919 (Бургас) –
Миньор (Раднево) – Сокол (Марково) –
Марица 1921 (Пловдив) – Свиленград 1921 (Свиленград) –
Борислав 2009 (Първомай) – Несебър (Несебър) –
Розова долина (Казанлък) – Атлетик (Куклен) –
10 август 2019 г., събота, 19:00 ч:
Созопол (Созопол) – Димитровград 1947 (Димитровград) –
11 август 2019 г., неделя, 18:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) – Карнобат (Карнобат) –
Хасково 1957 (Хасково) – Загорец (Нова Загора) 
Левски (Карлово) – Ямбол 1915 (Ямбол) –

III кръг

17 август 2019 г., събота, 18:00 ч:
Ямбол 1915 (Ямбол) – Гигант (Съединение) –
Загорец (Нова Загора) – Левски (Карлово) –
Атлетик (Куклен) – Хасково 1957 (Хасково)
Димитровград 1947 (Дмгр) – Розова долина (Казанлък) –
Несебър (Несебър) – Созопол (Созопол) –
Свиленград 1921 (Свиленград) – Борислав 2009 (Първомай) –
Карнобат (Карнобат) – Марица 1921 (Пловдив) –
Черноморец 1919 (Бургас) – Миньор (Раднево) –
18 август 2019 г., неделя, 18:00 ч:
Сокол (Марково) – Родопа Смолян (Смолян) –

IV кръг

24 август 2019 г., събота, 18:00 ч:
Гигант (Съединение) – Миньор (Раднево) –
Марица 1921 (Пловдив) – Сокол (Марково) –
Борислав 2009 (Първомай) – Карнобат (Карнобат) –
Розова долина (Казанлък) – Несебър (Несебър) –
Ямбол 1915 (Ямбол) – Загорец (Нова Загора) –
24 август 2019 г., събота, 19:00 ч:
Созопол (Созопол) – Свиленград 1921 (Свиленград) –
25 август 2019 г., неделя, 18:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) – Черноморец 1919 (Бургас) –
Хасково 1957 (Хасково) – Димитровград 1947 (Дмгр)
Левски (Карлово) – Атлетик (Куклен) –

V кръг

31 август 2019 г., събота, 18:00 ч:
Загорец (Нова Загора) – Гигант (Съединение) –
Атлетик (Куклен) – Ямбол 1915 (Ямбол) –
Димитровград 1947 (Димитровград) – Левски (Карлово) –
Несебър (Несебър) – Хасково 1957 (Хасково)
Свиленград 1921 (Свиленград) – Розова долина (Казанлък) –
Карнобат (Карнобат) – Созопол (Созопол) –
Черноморец 1919 (Бургас) – Марица 1921 (Пловдив) –
Миньор (Раднево) – Родопа Смолян (Смолян) –
1 септември 2019 г., неделя, 18:00 ч:
Сокол (Марково) – Борислав 2009 (Първомай) –

VI кръг

7 септември 2019 г., събота, 17:00 ч:
Гигант (Съединение) – Родопа Смолян (Смолян) –
Марица 1921 (Пловдив) – Миньор (Раднево) –
Борислав 2009 (Първомай) – Черноморец 1919 (Бургас) –
Розова долина (Казанлък) – Карнобат (Карнобат) –
Ямбол 1915 (Ямбол) – Димитровград 1947 (Димитровград) –
Загорец (Нова Загора) – Атлетик (Куклен) отложен
7 септември 2019 г., събота, 18:00 ч:
Созопол (Созопол) – Сокол (Марково) –
8 септември 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Хасково 1957 (Хасково) – Свиленград 1921 (Свиленград)
Левски (Карлово) – Несебър (Несебър) –

VII кръг

14 септември 2019 г., събота, 17:00 ч:
Атлетик (Куклен) – Гигант (Съединение) –
Димитровград 1947 (Дмгр) – Загорец (Нова Загора) –
Несебър (Несебър) – Ямбол 1915 (Ямбол) –
Свиленград 1921 (Свиленград) – Левски (Карлово) –
Карнобат (Карнобат) – Хасково 1957 (Хасково)
Черноморец 1919 (Бургас) – Созопол (Созопол) –
Миньор (Раднево) – Борислав 2009 (Първомай) –
15 септември 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Сокол (Марково) – Розова долина (Казанлък) –
Родопа Смолян (Смолян) – Марица 1921 (Пловдив) –

VIII кръг

21 септември 2019 г., събота, 17:00 ч:
Гигант (Съединение) – Марица 1921 (Пловдив) –
Борислав 2009 (Първомай) – Родопа Смолян (Смолян) –
Розова долина (Казанлък) – Черноморец 1919 (Бургас) –
Ямбол 1915 (Ямбол) – Свиленград 1921 (Свиленград) –
Загорец (Нова Загора) – Несебър (Несебър) –
Атлетик (Куклен) – Димитровград 1947 (Димитровград) –
21 септември 2019 г., събота, 18:00 ч:
Созопол (Созопол) – Миньор (Раднево) –
22 септември 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Хасково 1957 (Хасково) – Сокол (Марково)
Левски (Карлово) – Карнобат (Карнобат) –

IX кръг

28 септември 2019 г., събота, 17:00 ч:
Димитровград 1947 (Димитровград) – Гигант (Съединение) –
Несебър (Несебър) – Атлетик (Куклен) –
Свиленград 1921 (Свиленград) – Загорец (Нова Загора) –
Карнобат (Карнобат) – Ямбол 1915 (Ямбол) –
Черноморец 1919 (Бургас) – Хасково 1957 (Хасково)
Миньор (Раднево) – Розова долина (Казанлък) –
Марица 1921 (Пловдив) – Борислав 2009 (Първомай) –
29 септември 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Сокол (Марково) – Левски (Карлово) –
Родопа Смолян (Смолян) – Созопол (Созопол) –

X кръг

5 октомври 2019 г., събота, 16:00 ч:
Гигант (Съединение) – Борислав 2009 (Първомай) –
Розова долина (Казанлък) – Родопа Смолян (Смолян) –
Ямбол 1915 (Ямбол) – Сокол (Марково) –
Загорец (Нова Загора) – Карнобат (Карнобат) –
Атлетик (Куклен) – Свиленград 1921 (Свиленград) –
Димитровград 1947 (Димитровград) – Несебър (Несебър) –
5 октомври 2019 г., събота, 17:00 ч:
Созопол (Созопол) – Марица 1921 (Пловдив) –
6 октомври 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Хасково 1957 (Хасково) – Миньор (Раднево)
Левски (Карлово) – Черноморец 1919 (Бургас) –

XI кръг

12 октомври 2019 г., събота, 16:00 ч:
Несебър (Несебър) – Гигант (Съединение) –
Свиленград 1921 (Свиленград) – Димитровград 1947 (Дмгр) –
Карнобат (Карнобат) – Атлетик (Куклен) –
Черноморец 1919 (Бургас) – Ямбол 1915 (Ямбол) –
Миньор (Раднево) – Левски (Карлово) –
Марица 1921 (Пловдив) – Розова долина (Казанлък) –
Борислав 2009 (Първомай) – Созопол (Созопол) –
13 октомври 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Сокол (Марково) – Загорец (Нова Загора) –
Родопа Смолян (Смолян) – Хасково 1957 (Хасково)

XII кръг

19 октомври 2019 г., събота, 16:00 ч:
Гигант (Съединение) – Созопол (Созопол) –
Розова долина (Казанлък) – Борислав 2009 (Първомай) –
Ямбол 1915 (Ямбол) – Миньор (Раднево) –
Загорец (Нова Загора) – Черноморец 1919 (Бургас) –
Атлетик (Куклен) – Сокол (Марково) –
Димитровград 1947 (Димитровград) – Карнобат (Карнобат) –
Несебър (Несебър) – Свиленград 1921 (Свиленград) –
20 октомври 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Хасково 1957 (Хасково) – Марица 1921 (Пловдив)
Левски (Карлово) – Родопа Смолян (Смолян) –

XIII кръг

24 октомври 2019 г., четвъртък, 16:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) – Гигант (Съединение) –
Карнобат (Карнобат) – Несебър (Несебър) –
Сокол (Марково) – Димитровград 1947 (Димитровград) –
Черноморец 1919 (Бургас) – Атлетик (Куклен) –
Миньор (Раднево) – Загорец (Нова Загора) –
Родопа Смолян (Смолян) – Ямбол 1915 (Ямбол) –
Марица 1921 (Пловдив) – Левски (Карлово) –
Борислав 2009 (Първомай) – Хасково 1957 (Хасково)
24 октомври 2019 г., четвъртък, 17:00 ч:
Созопол (Созопол) – Розова долина (Казанлък) –

XIV кръг

2 ноември 2019 г., събота, 14:30 ч:
Гигант (Съединение) – Розова долина (Казанлък) –
Ямбол 1915 (Ямбол) – Марица 1921 (Пловдив) –
Загорец (Нова Загора) – Родопа Смолян (Смолян) –
Атлетик (Куклен) – Миньор (Раднево) –
Димитровград 1947 (Дмгр) – Черноморец 1919 (Бургас) –
Несебър (Несебър) – Сокол (Марково) –
Свиленград 1921 (Свиленград) – Карнобат (Карнобат) –
3 ноември 2019 г., неделя, 14:30 ч:
Хасково 1957 (Хасково) – Созопол (Созопол)
Левски (Карлово) – Борислав 2009 (Първомай) –

XV кръг

9 ноември 2019 г., събота, 14:30 ч:
Карнобат (Карнобат) – Гигант (Съединение) –
Черноморец 1919 (Бургас) – Несебър (Несебър) –
Миньор (Раднево) – Димитровград 1947 (Димитровград) –
Марица 1921 (Пловдив) – Загорец (Нова Загора) –
Борислав 2009 (Първомай) – Ямбол 1915 (Ямбол) –
Розова долина (Казанлък) – Хасково 1957 (Хасково)
9 ноември 2019 г., събота, 15:30 ч:
Созопол (Созопол) – Левски (Карлово) –
10 ноември 2019 г., неделя, 14:30 ч:
Сокол (Марково) – Свиленград 1921 (Свиленград) –
Родопа Смолян (Смолян) – Атлетик (Куклен) –

XVI кръг

16 ноември 2019 г., събота, 14:30 ч:
Гигант (Съединение) – Хасково 1957 (Хасково)
Ямбол 1915 (Ямбол) – Созопол (Созопол) –
Загорец (Нова Загора) – Борислав 2009 (Първомай) –
Атлетик (Куклен) – Марица 1921 (Пловдив) –
Димитровград 1947 (Дмгр) – Родопа Смолян (Смолян) –
Несебър (Несебър) – Миньор (Раднево) –
Свиленград 1921 (Свиленград) – Черноморец 1919 (Бургас) –
Карнобат (Карнобат) – Сокол (Марково) –
17 ноември 2019 г., неделя, 14:30 ч:
Левски (Карлово) – Розова долина (Казанлък) –

XVII кръг

23 ноември 2019 г., събота, 14:30 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) – Карнобат (Карнобат) –
Миньор (Раднево) – Свиленград 1921 (Свиленград) –
Марица 1921 (Пловдив) – Димитровград 1947 (Дмгр) –
Борислав 2009 (Първомай) – Атлетик (Куклен) –
Розова долина (Казанлък) – Ямбол 1915 (Ямбол) –
23 ноември 2019 г., събота, 15:30 ч:
Созопол (Созопол) – Загорец (Нова Загора) –
24 ноември 2019 г., неделя, 14:30 ч:
Сокол (Марково) – Гигант (Съединение) –
Родопа Смолян (Смолян) – Несебър (Несебър) –
Хасково 1957 (Хасково) – Левски (Карлово)

Оставете Коментар

Предишна публикация:
182 години от рождението на Апостола на Свободата Васил Левски

МОСВ подмина клетката на лъва

Затвори