Хасково загуби от Созопол

0

Хасково загуби от Созопол с 0:2 в последния си мач от редовния сезон на трета лига.

Преди първия съдийски сигнал, от БФС връчиха купа за второто място на Созопол в трета лига. Головете за гостите паднаха през второто полувреме. Мачът започна с преваляване на дъжд, който не спря през цялото време. Първото полувреме бе равностойно и гол не падна.

Созопол излязоха по-мотивирани и в 63 минута откриха резултата в тяхна полза. 6 минути преди края на двубоя небесно-сините отбелязаха втори гол и подпечатаха победата, която може да им донесе класиране във втора лига.

Футболистите на Емо Ангелов-Бабангида завършиха седми с 50 точки в крайното класиране. Другите два отбора от областта – Димитровград /15/ и Свиленград /16/ , които са с доста по-добри финансови възможности, се бориха да не изпаднат от трета лига.