Скандалният съдия Владимир Вълков поряза Хасково

0

Главният съдия Владимир Вълков се намеси решаващо в полза на домакините като двубоя Загорец – Хасково завърши 1:3.

Скандалният съдия от вечното дерби Левски – ЦСКА отново взе грешно решение при отсъждане на червен картон в ущърб на гостите. Вълков явно трудно разбира кога трябва да отсъди червен картон.
Малшанс преследва червено-белите през първото полувреме. Още в първите минути пропуснаха да открият резултата чрез Виделин Сидеров, който нацели гредата на домакините. Последваха силни атаки като този път Цанко Чаушев и Ерай Салиф пропиляха голови възможности.

Когато не вкараш, ще ти вкарат. Така и стана, в края на полувремето Загорец откри резултата. В 53 минута таранът Юли Шекеров изравни. След пет минути съдията Вълков взе нещата в свои ръце и даде незаслужен червен картон на Дамян Чаушев от Хасково. Веднага след това домакините се вдигнаха на щурм и отбелязаха два безответни гола. Така Хасково пропусна да вземе нещо от гостуването си в Нова Загора.