Драма на стадион Миньор и четири гола за Юли Шекеров

0

Нападателят Юли Шекеров отново донесе победата на червено-белите, Димитровград – Хасково 3:4.

В 9 минута 9 номер от гостите Юли Шекеров откри резултата. Домакините натиснаха, но не успяха да реализират. В края на полувремето мачът се изостри и се стигна до по-груби единоборства, характерни за дербито.

Жълто-сините излязоха по-мотивирани след почивката и Андрей Атанасов-Хищника в 52 минута възстанови равенството. 15 минути преди края на оспорваният двубой отново таранът Шекеров заби гол със задна ножица за Хасково. Влезлият като резерва Цецо Матев в 77 минута изравни. В ответната атака Юли записа хеттрик и изведе червено-белите напред.

След две минути игра Хищника вкара от дузпа за 3:3. Нападателят Шекеров не бе си казал своята дума и отбеляза 4-ти гол, като сложи край на интригата в 89 минута.

Близо 300 фенове останаха доволни от регионалното дерби на стадион Миньор.