В Ивайловград бой, Хасково на косъм

0

21 кръг на А ОФГ Хасково премина в скандали. Двубоят Раковски/Ивайловград/ – Тунджа/Срем/ бе прекратен поради сбиване. Три минути преди края на срещата при резултат 2:1 за Ивайловград играч на гостите изритва страничния съдия Мехмед Мехмед, след това бута делегата Веско Василев и не получава червен картон от главния съдия Христо Василев. След този кратък екшън друг играч от село Срем сваля фланелката си и започва да крещи по миролюбивата публика на ивайловградчани.
“Настъпи меле, но бързата намеса на охраната предоврати по-големи последствия”, коментира капитанът на домакините Стоян Делчев.
При градското дерби в областния град съдийската бригата от Ямбол едва удържа мача между АФК”Хасково” – “Хасково”1957. Тук първи откриха символичните домакини с гола на Дончо Атансов-Марадончо, но след 10 минути Емо Ангелов-Бабангида изравни. АФК-то взе победата със спорна дузпа, за която доста хора на трибуните възроптаха.
Предлагаме ви спорните моменти от двубоя АФК”Хасково” – “Хасково”1957 и очаквайте видео от Раковски/Ивайловград/ – Тунджа/Срем/.